fbpx
×

Способи доставки і оплата

Ми у Delicio:us сafe працюємо для вас щодня з 9:30 до 22:00. Вартість доставки від 100 грн. Прийом замовлень «на завтра»: 10:00 – 16:00 (радимо замовляти завчасно, щоб у нас було більше часу:). В наявності завжди є вільні торти та десерти, для детальної інформації – телефонуй або пиши 0958186999. Замовлення через сайт приймаються цілодобово.
Наш менеджер зв’яжеться з вами для підтвердження замовлення, уточнення способу доставки і оплати. Термінові замовлення “на сьогодні” можливі тільки самовивозом або на таксі за тарифом.

ОПЛАТА
Оплатити замовлення можна кількома способами:
• Готівкою при отриманні замовлення
• При отриманні замовлення у закладі
• Банківський рахунок 
(4149499386657967)-Егункова Юлія Олексіївна

Індивідуальна доставка кур’єром по Києву

Можлива лише за домовленністю. Доставка по Києву – від100 грн. Повна передплата замовлення на карту (реквізити надсилаємо після оформлення замовлення). Або пост оплата терміналом. Також ми можемо зробити безконтактну доставку нашим кур’єром, тільки попередьте про бажання менеджера або напишіть в коментарях до замовлення. Якщо раптом почуваєтеся не добре, будь ласка, також попросіть про безконтактну доставку. Зі свого боку зробимо все безпечно та з виконанням усіх вимог. Будьте здорові! Обіймаємо на відстані❤️

Кур’єром в передмістя Києва

В Вишгород, Бровари, Бортничі, Чабани, Крюківщина, Вишневе, Софіївську та Петропавлівську Борщагівку, Коцюбинське, Ірпінь, Бучу та інші села та міста в передмісті Києва – на таксі за тарифом, можливість такої доставки обговорюється з менеджером індивідуально.

Відправка на таксі

Також, ми можемо викликати таксі на вашу адресу (вартість за тарифами служби), оплачується вами готівкою водієві. Ідеально для термінових замовлень на сьогодні, доставок на конкретний час (в проміжку 1 години)
Повна передплата замовлення на карту (реквізити надсилаємо після оформлення замовлення).

Самовивіз

За адресою: Київ, вулиця Авiаконструктора Iгоря Сiкорського 1 ,за попередньою домовленістю та після передоплати.

Доставка Новою Поштою

Доставка здійснюється по всій Україні Новою Поштою, у відділення або кур’єром за вказанною адресою. Вартість доставки за тарифами Нової Пошти.

Перейти до панелі інструментів